OK Interactive ja Union Digital ühinemine


23.02.2019 sõlmisid OK Interactive OÜ ja Union Digital OÜ ühinemislepingu, et oma tarkvara arenduse äritegevused ühendada, mille tulemusel võtab OK Interactive üle kõik Union Digital'i õigused ja kohustused ning ettevõtted jätkavad ühist äritegevust OK Interactive OÜ nime all. Mõlema ettevõtte klientide teenindamine jätkub endisel viisil, sama meeskonnaga ning tingimustel kuid oluliselt suurema meeskonnaga.

Loe edasi

Union Digital ja Hansanet ühinemine


 

31.12.2017 sõlmisid Union Digital OÜ ja Hansanet OÜ ühinemislepingu, et oma tarkvaraarenduse äritegevused ühendada. Ühinemise tulemusel võtab Union Digital üle kõik Hansaneti varad, õigused ja kohustused ning ettevõtted jätkavad ühist äritegevust Union Digital OÜ nime all. Mõlema ettevõtte klientide teenindamine jätkub endisel viisil ning tingimustel, kuid oluliselt suurema meeskonnaga.

Loe edasi

Hansanet pakub tööd front-end programmeerijale


Seoses uute ja huvitavate projektidega, pakume väljakutset front-end programmeerijale. Meie klientide hulka kuuluvad Omniva, Riigikogu, Eesti Kaitsevägi, Danske Pank, Tallinna Ülikool, Tallink jt. Põhiülesandeks oleks osalemine veebilahenduse loomise protsessis front-end ja UX programmeerijana.

Kandidaadilt eeldame väga heal tasemel front-end oskuseid (AngularJS, CSS, jQuery, JavaScript, HTML5). Palgast: võta ühendust ja ütle oma hind!

 

Loe edasi

Serveripargi värskendus


Seoses kevade saabumisega pühkisime serveritelt tolmu ning leidsime, et aeg on suurpuhastuseks. Käesoleval nädadal paigutame me kõik Hansaneti, Web2 ning Webbity ca. 1100 klienti uutesse Fujitsu serveritesse, millel on kiired SSD kettad ning 16 Core protsessorid. Muudatus tagab meie klientidele ka edaspidi parima kvaliteediga veebimajutuse ning e-posti teenuse.

 

Loe edasi

Google'i uus muudatus kahjustab väikefirmasid


Google hakkas eelistama kodulehekülgi, mis on suure tekstiga, kergesti klikitavate linkidega ja muudavad suurust vastavalt seadme ekraanile.

Leheküljed, mis ei ole mobiilisõbralikud, jäävad seetõttu edaspidi otsingutulemustes allapoole. Kuna aga 60 protsenti veebiliiklusest tuleb juba mobiilidest, siis Google tahab, et kasutajad saaksid hea tulemuse alati, kui mobiilis lingi avavad.

Loe edasi

Kui palju maksab koduleht?


Kodulehe maksumuse arvutamine pole nii lihtne nagu arvata võiks. 
Olen HansaNetis sageli seisnud vastamisi kliendi küsimusega: "Kui palju maksab koduleht?". 15 aasta jooksul oleme HansaNetiga valmistanud tuhandeid erineva suuruse ja eesmärgiga kodulehti, kuid sellegipoolest pean tunnistama, et siiani ei tea ma lihtsat vastust sellele küsimusele.
 

Loe edasi

Aasta Logistikategu 2014


Üks huvitav projekt, milles osalesime. Loodud sai RFID tehnoloogial põhineva laosüsteemi tarkvara.
Bepco kastide uuenduslikkus seisneb selles, et transpordikastid on ühes standardis ning nad ühilduvad ka euroaluse mõõtudega. Lisaks on Bepco kastid varustatud RFID ribakoodiga, mis võimaldab automatiseerida kastide ladustamist. Bepco kastisüsteem võitis auhinnalise koha konkursil "Aasta Logistikategu 2014".

Toodete loendamist tutvustav video: https://www.youtube.com/watch?v=X9VIYrvz-kg

Loe edasi

Riigikogu Lossiveeb


Meil on hea meel olla Riigikogu arenduspartner. Hoolitseme selle eest, et Riigikogu Lossiveeb (siseveeb) saaks kõik sujuvaks tööks vajalikud funktsioonid.
 

Loe edasi