Kliendid meist

E-kaubanduse üheks iseloomulikumaks tunnusjooneks on vajadus uusi ideid e-poe funktsionaalsuse, kujunduse või tugi-tarkvararakenduste osas kiiresti ja kompetentselt ellu viia ehk e-poes käima panna. Hansanetilt saab asjalikku, kiiret ja pädevat järelteenindust, mis oma olemuselt on ärikliendi jaoks tähtsam, kui esialgse lahenduse valmimisele kulunud ressursid. Takkapihta, on alati mõnus ajada asju meeldivate inimestega.

Anton Kuznetski
Bonatrade OÜ müügi- ja turundusjuht


Koostööd Hansanetiga loeksin igati õnnestunuks. Sümpaatne oli vastutulelikkus kliendiga suhtlemisel alates projekti ettevalmistamisest ja lähteülesande püstitamisest kuni terviklahenduse rakendamiseni.

Ainult kiidusõnu väärib paindlikkus, mis võimaldas lisada projekti juurutamise staadiumis rida programmilisi lahendusi ja täiendusi. Tähtaegadest peeti kinni niivõrd kuivõrd meie ise seda suutsime (nagu ikka, lisandus töö käigus uusi ideid). Hinna ja teostatud tööde kvaliteedi suhe on Hansaneti puhul igati paigas.

Peep Pruks
Tartu Ülikooli õigusteaduskonna poolne projektijuht


Oleme Hansaneti tehtuga väga rahul. Kodulehe koostamine sujus probleemideta ja ka lehe haldamine on suhteliselt lihtne. Eriti positiivne on aga olnud hilisem tekkinud probleemide lahendamine. Kui on esinenud mingeid tõrkeid on need HansaNeti tiimi poolt operatiivselt ka lahendatud, mis on minu arvates isegi olulisem kui algselt kodulehe koostamine, mida pakuvad paljud selles valdkonnas tegutsevad ettevõtted ja üksiküritajad.

Sten Sooäär
Viru Elektrikaubandus AS müügiosakonna juhataja


Omades pikajalist projektijuhi töökogemust, hindan väga seda täpsust, millega HansaNeti projektijuhid selgitatavad välja klientide vajadusi. Ka paindlikkus on igati kiiduväärt, kliendi soovidele tullakse vastu ja ollakse proaktiivsed nii disaini, kui ka tehniliste lahenduste pakkumises. Oleme tellinud HansaNetist kolm projekti ja kindlasti tellime töid ka edaspidi.

Roman Kaurson
JCP-Consult projektijuht


Kunda linnavalitsuse jaoks on koostöö Hansanetiga olnud hea näide sellest, kuidas väärt mõtted ja ideed teoks saavad - nii et iga meiepoolne ideesähvatus sai Hansaneti abiga professionaalse lahenduse. Uue veebisaidi loomisprotsessi jooksul oli oluline ja turvaline teada - või tegelikult on siiani -, et meiega mõeldakse kaasa ning igale probleemile otsitakse kiiresti ja asjalikult abi. Head ja asjalikku nõu oleme oma projektijuhilt saanud vajadusel ka pärast veebiprojekti valmimist. Suur aitäh!

Ebe Pilt
Kunda linnalehe ja veebisaidi toimetaja


Hansaneti näol on tegemist usaldusväärse partneriga, kellel on julgust ja oskust sobival hetkel pakkuda omapoolseid lahendusi. Paindlikkuses ja abivalmiduses peegeldub Hansaneti enesekindlus omas valdkonnas.

Kristjan Mikk
Sportak OÜ


HansaNet avaldas muljet oma sihikindlusega juba enne lepingu sõlmimist. Suures osas see saigi kodulehe tegija valikul määravaks. Operatiivne oli koostöö ka kodulehe valmimise juures. Soovitus teistele kodulehe tellijatele. Järgmise koduleheni, HansaNet!

Kristine Stroom
Abakhan Fabrics Eesti AS finantsdirektor


Fujitsu Services jäi igati rahule kodulehe projekti läbiviimisega. Võib öelda, et ülesande püstitus oli õigesti paika pandud ja ladusas koostöös möödus projekti läbiviimine asjalikus töises keskkonnas. Veelkord Tänu tehtu eest !

Guido Tõnson
Fujitsu Services OÜ arendusjuht