Kodulehed

Järjest enam on tõusmas kodulehe roll ettevõtte turunduses ning kliendisuhete arendamisel. Koduleht annab hea võimaluse tutvustada oma tooteid või teenuseid, oma äripõhimõtteid ning kujundada esmamulje ettevõttest klientide silmis.

Iga koduleht omab oma eesmärki ning meie saame aidata Sul luua Sinu ettevõttele koduleht, mis täidab sellele seatud eesmärgid. Oma tööde teostamisel väärtustame kvaliteeti ja kliendirahulolu. Sinu koduleht ei ole selles suhtes erand. Loome erilahenduse, mille valmimisel on arvestatud   ettevõtte spetsiifilisi eripärasi ja neist tulenevaid vajadusi. Oleme oma teenuste osutamisel paindlikud ja mitmekülgsed, mis tähendab, et oleme loonud oma klientidele mitmeid lahendusi, mille hulgast on võimalik valida vastavalt enda võimalustele ja vajadustele just see sobiv.

 • Erilahendused

  Koduleht vastavalt Sinu soovidele ja vajadustele. Selleks selgitame välja kodulehele seatavad eesmärgid ning seejärel saame saadud info põhjal edasi liikuda. Sinu koduleht saab endale personaalse disaini, millest peegeldub ettevõtte olemus, samas on selle loomisel arvestatud kliendimugavuse ja lihtsusega. Teeme lihtsaks ka kodulehe edasise haldamise, lisades sellele sisuhaldussüsteemi HansaCMS.

  Tellides meilt erilahenduse, ei pea Sa muretsema oma kodulehe turundamise pärast. Meie jaoks on kodulehe optimeerimine otsingumootorite jaoks loomulik protsess ning seetõttu arvestame sellega juba veebilehe arendamise järgus. Erilahenduse motoks võib lugeda "kõik on võimalik".

  Oma kliente toetame ka pärast tööde valmimist, pakkudes neile igakülgset kliendituge.

   

   

 • Wordpress

  Pakume võimalust luua oma koduleht kasutades populaarset Wordpressi lahendust. Wordpressi eeliseks on selle lihtsus ja mitmekülgsus. Kuna tegu on vabavaralise tarkvaraga, siis on võimalus valida enda kodulehele disainikavand Wordpressi valmiskujunduste hulgast või tellida meilt originaalne kujundus. Oma veebilehe haldamine on ülimalt lihtne. Aitame kodulehe Wordpressi üles seada ja teostame vastava väljaõppe, kuidas ise seda edaspidi hallata - lisada uusi alamlehti, sisutekste, pilte jne.

   

 • Web2

  Iga klient on erinev, nii on ka tema vajadused ja võimalused kodulehe loomise suhtes. Meie oleme välja töötanud Web2 lahenduse, et pakkuda võimalust kodulehe loomisel ka väiksema ja keskmise suurusega ettevõtetele, kelle võimalused on veidi piiratud.

  Web2 lahenduse eeliseks on kiire ja soodsam tulemus võrreldes eelnevate lahendustega. Kodulehe kujunduse saab valida meie disainerite poolt koostatud valmiskavandite hulgast. Valitud kujundus paneb paika struktuurilise ülesehituse, kuid endiselt jääb võimalus muuta oma koduleht omapäraseks, kasutades selleks ettevõtte logo ning erinevaid teemakohaseid pilte.

  Kodulehe haldamiseks oleme arendanud sisuhaldussüsteemi Web2 CMS, mis on lihtne ja kergesti arusaadav. Rohkem lisainfot lahenduse kohta saab www.web2.ee

 • Webbyt

  Webbyt on mõeldud eelkõige väikeäridele ja keskmise suurusega ettevõtetele, kelle fookus on suunatud oma toodete müümisele, kasutades e-poe lahendust. Webbyt on eelpool mainitud võimalustest kõige kiirem ja mugavam viis oma veebilehe loomiseks, sest Sul on võimalus ise oma veebipood üles seada. Veebipoe loomiseks ei ole vaja muud, kui valida sobiv pakett, disainikavand, täita oma andmed ning ongi valmis.

  Kodulehel on kasutusel sisuhaldussüsteem webbyt CMS, mis teeb oma veebipoe administreerimise äärmiselt lihtsaks. Rohkem lisainfot lahenduse kohta saab www.webbyt.ee